Përplasja e Ramës me gazetarët, reagon PD: Mos ia jepni atë shans!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:41 25-10-2017 Përplasja e Ramës me gazetarët, reagon PD: Mos ia jepni atë shans!

Reagimi i ashpër dhe përplasja me gazetarët para godinës së Parlamentit ka sjellë reagimin e menjëhershme jo vetëm të punonjësve të medias, por edhe të opozitës së djathtë.

Deputeti i PD, Gent Strazimiri reagon duke u bërë një thirrje gazetarëve: Mos ia jepni atë shans!

“Nuk paskan qenë 19 kriminelë në legjislaturën që shkoi... paskan qenë 21, po për këta dy të fundit nuk i kisha ende rekordet kriminale...

P. S. Thirrje gazetarëve: ju fyen që lajmin se është kapur së bashku me Saimir Tahirin, me kriminal "recording", ta zëvendësoni me atë që deri dje e keni cilësuar "batutë" të Kryeministrit... Mos ia jepni atë shans! BËHUNI GAZETARË!”, shkruan deputeti në facebook. 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017145156860352
array(1) { ["section"]=> string(69) "perplasja-e-rames-me-gazetaret-reagon-pd-mos-ia-jepni-ate-shans-97157" }