Përplasja me Dukën, Bushati: Negociatat do të hapen në ditëlindjen time dhe të doktorit

Publikuar tek: aktualitet, më 07:42 12-07-2019 Përplasja me Dukën, Bushati: Negociatat do të hapen në ditëlindjen time dhe të doktorit

Mbrëmjen e djeshme në emisionin 'Open' është zhvilluar një debat mes deputetit të PS-së, Ervin Bushati dhe kreut të Partisë Agrare, Agron Duka.

Ata diskutuan lidhur me sistemin politik dhe zhvillimet e krizës. Mirëpo, në një moment Duka i thërret Bushatit, 'Edvin' dhe ai i kundërpërgjigjet duke thënë se 'unë jam Ervini jo Edvini'.

Duka ka ndërhyrë për ta ngacmuar por Bushati tha me humor se unë jam Ervini dhe më 15 kam ditëlindjen dhe atë ditë do të hapen negociatat me BE.

"E paske në një ditë me doktorin", tha Duka. "Po patjetër në një ditë me doktorin", iu përgjigj Bushati.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072689056396484
array(1) { ["section"]=> string(92) "perplasja-me-duken-bushati-negociatat-do-te-hapen-ne-ditelindjen-time-dhe-te-doktorit-171942" }