Përplasja me gazetarët, ish-deputeti i PS ironizon “Edi Ramën të përlotur” dhe proteston ndryshe nga të gjithë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:54 26-10-2017 Përplasja me gazetarët, ish-deputeti i PS ironizon “Edi Ramën të përlotur” dhe proteston ndryshe nga të gjithë (FOTO)

Reagime të shumta pati që prej mesditës së djeshme kur Rama u përplas ashpër me gazetarët, duke i cilësuar të paaftë dhe se nuk lexojnë për çeshtje të caktuar, duke dezinformuar publikun.

Një prej reagimeve të shumta ishte edhe nga ish-deputeti i PS, Eduart Ndocaj, i cili përmes një karikature ka ironizuar atë çka sipas tij ndodhi ditën e djeshme para godinës së parlamentit.

“Protesta ime ne mbrojtje te gazetareve te dhunuar nga Rama”, shkruan Ndocaj, i cili i ka cilësuar mikrofonët si “Tv Kashari” “Tv Idiot”, por të gjitha mediat i përfshinë në një kazan mediatik siç i cilëson vazhdimisht kryeministri.

 

ndocaj.jpg

 

maxresdefault.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas përplasjes me gazetarët, Rama nuk kursehet as me qytetarët: Provoje dhe do ta shikosh mirë ku përfundon
Edi Rama si Jose Mourinho! »
Article Logic
Execution time: 0.010024785995483
array(1) { ["section"]=> string(118) "perplasja-me-gazetaret-ish-deputeti-i-ps-ironizon-edi-ramen-te-perlotur-dhe-proteston-ndryshe-nga-te-gjithe-foto-97256" }