Përplasja mes Blushit dhe Ballës në Elbasan në prani të socialistëve: Po e mbushni partinë me kriminelë (Video)

Publikuar tek: politike, më 17:28 13-02-2016

Deputetët Ben Blushi dhe Taulant Balla nuk kanë zhvilluar debate vetëm me anëtarë të PS-së në Elbasan, por edhe mes tyre.

Ka qenë Blushi ai që ka kërkuar të kontrollohen listat e votuesve, si dhe të publikohen në internet, por këtu ka hasur kundërshtimin e Ballës. Blushi ka pretenduar gjithashtu për lista fiktive që nuk janë propozuar nga kryetarët e organizatave.

Më pas, Blushi ka sulmuar Ballën duke e akuzuar se ai bashkë me kryetarin Edi Rama janë duke e mbushur partinë me njerëz të Sali Berishës dhe me persona të inkriminuar. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kodheli takon homologun britanik Michael Fallon
Edi Rama refuzon takimet me zyrtarët e BDI dhe PDSH »
Article Logic
Execution time: 0.010360956192017
array(1) { ["section"]=> string(114) "perplasja-mes-blushit-dhe-balles-ne-elbasan-ne-prani-te-socialisteve-po-e-mbushni-partine-me-kriminele-video-32485" }