Përplasja mes Ema Andreas dhe Shkëlzen Berishës, deputeti Erjon Braçe ka vetëm një fjalë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:03 26-04-2016 Përplasja mes Ema Andreas dhe Shkëlzen Berishës, deputeti Erjon Braçe ka vetëm një fjalë Foto e postuar nga Erjon Braçe

Në kulmin e debatit mes aktores Ema Andrea dhe Shkëlzen Berishës të cilët kanë shkëmbyer replika të forta virtuale, reagon edhe deputeti socialist Erjon Braçe.

Braçe ka postuar para pak minutash një foto nga interpretimi i aktores duke shkruar vetëm një fjalë “Ema”.

Është e qartë që deputeti bën “tifo” për aktoren e cila ditën e sotme i ka kthyer një tjetër përgjigje Shkëlzen Berishës duke shkruar: “Unë jam Ema Andrea!!Unë jam djersa ime! Unë jam mendje,trup dhe shpirt unik si çdo femër, nënë,grua apo bijë! Kaq kisha për momentin!!”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014340162277222
array(1) { ["section"]=> string(93) "perplasja-mes-ema-andreas-dhe-shkelzen-berishes-deputeti-erjon-brace-ka-vetem-nje-fjale-38696" }