Përplasja në emision, Ristani: Je fshatar në gen. Balla: Fshati im e bën rakinë të mirë (Video)

Publikuar tek: politike, më 23:56 04-02-2016

Taulant Balla dhe Arben Ristani janë përfshirë në emisionin "Opinion" në një përplasje verbale e cila ka kaluar deri në ofendime vetjake midis të dyve.

Ka qenë fillimisht Ristani ai që ka sulmuar Ballën duke i kujtuar vendlindjen, të cilën e ka quajtur një skëterr. Balla i është përgjigjur duke i thënë se në fshatin e tij e bëjnë rakinë e mirë, ndërsa ka aluduar se deputeti demokrat ka qënë në gjendje të dehur në emision.

Edhe video e publikuar nga opinion.al është titulluar “Ristani alkol”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093891620635986
array(1) { ["section"]=> string(95) "perplasja-ne-emision-ristani-je-fshatar-ne-gen-balla-fshati-im-e-ben-rakine-te-mire-video-31770" }