Përplasja SHBA-Rusi, Trump: Putin është duke mbrojtur një njeri shumë të keq

Publikuar tek: bota, më 10:46 12-04-2017 Përplasja  SHBA-Rusi, Trump: Putin është duke mbrojtur një njeri shumë të keq

Presidenti Donald Trump ka reaguar për mbështetjen që po i jep Putin regjimit në Siri.

“Shikoni fëmijën pa këmbë dhe pa duar, Putin po mbështet një njeri shumë të keq”, është shprehur ai.

Sulmet e ditëve të fundit kanë përhapur panik si dhe kanë krijuar konflikte mes Rusisë dhe SHBA-së, ku Rusia mbështet regjimin e Assadit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013288021087646
array(1) { ["section"]=> string(80) "perplasja-shba-rusi-trump-putin-eshte-duke-mbrojtur-nje-njeri-shume-te-keq-74919" }