Përplasja Spahia-Lleshaj te Trauma, degjeneron situata, polici shtyn dhe godet kolegun (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:57 03-06-2019 Përplasja Spahia-Lleshaj te Trauma, degjeneron situata, polici shtyn dhe godet kolegun (VIDEO)

Pas përfundimit të protestës së opozitës të plagosurit u dërguan drejt spitalit të Traumës.

 Mirëpo, edhe aty u regjistruan përplasje të forta. Ishte ish-deputeti i PD, Bardh Spahia i cili debatoi ashpër me ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj, duke hedhur mbi këtë të fundit akuza të forta.

Ndërsa në këtë moment ndërhynë efektivët e policisë duke mos lejuar që përplasja verbale të shkojë në konfrontim fizik. Mirëpo, teksa efektivët mundohen të siguronin qetësinë në ambjentet e spitalit, një moment i pazakontë është fiksuar mes këtyre të fundit.

Teksa Spahia është tejet i acaruar me ministrin Lleshaj, policët tentojnë ta largojnë. Por në këtë moment njëri prej policëve godet dhe shtyn kolegun e tij. Gjesti i policit është i paqartë, por duket se ai i ka kërkuar kolegut të tij të jetë më i ashpër me ish-deputetin demokrat.

<

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fushata 'i vë kyçin' parlamentit, çfarë do të ndodhë (Zbulohen porositë për deputetët)
E rreh burri dhe tenton të vetëhelmohet, arrestohet 37-vjeçari (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.0093820095062256
array(1) { ["section"]=> string(97) "perplasja-spahia-lleshaj-te-trauma-degjeneron-situata-polici-shtyn-dhe-godet-kolegun-video-166733" }