Përplasje e frikshme mes dy autobusëve, raportohet për dhjetëra të vdekur e të plagosur (Foto)

Publikuar tek: bota, më 13:48 19-08-2016 Përplasje e frikshme mes dy autobusëve, raportohet për dhjetëra të vdekur e të plagosur (Foto)

Dy autobusë janë përplasur ditën e sotme në Nju Xhersi të Shteteve të Bashkaura, me pasojë plagosjen rëndë në 19 personave.

Një prej pasagjerëve konfirmohet se ka humbur jetën nga përplasja e fortë mes dy autobusëve ndërsa 7 të tjerë janë në gjendje kritike.

Pamjet e rënda tregojnë dhjetëra të plagosur që qëndrojnë të shtrirë në tokë. Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat e zjarrfikëses dhe ambulancat.

Screesdfsae3sef3shot_1.jpg

Scsdfgeeeeot_1.jpg

Screfgrrrshot_1.jpg

vrrrt_1.jpg

Scregdgrrghot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministri i brendshëm gjerman: Të ndalohet ferexheja në ambientet publike
ISIS merr përgjegjësinë e sulmit në Moskë »
Article Logic
Execution time: 0.011699199676514
array(1) { ["section"]=> string(97) "perplasje-e-frikshme-mes-dy-autobuseve-raportohet-per-dhjetera-te-vdekur-e-te-plagosur-foto-50246" }