Përplasje masive në Burgun e Rrogozhinës, ka të plagosur rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 18:49 15-10-2019 Përplasje masive në Burgun e Rrogozhinës, ka të plagosur rëndë Foto ilustruese

Sherr masiv mes vuajtësve të dënimit në Burgun e Rrogozhinës, raportohet edhe për të plagosur.

Mësohet se të paktën 6 të burgosur janë përfshirë në konflikt në palestrën e burgut, njëri prej të cilëve ka pësuar dëmtime të rënda. I burgosuri ndodhet në gjendje të rëndë për jetën dhe është nisur me urgjencë drejt Tiranës.

(Vijon...)

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025643825531006
array(1) { ["section"]=> string(68) "perplasje-masive-ne-burgun-e-rrogozhines-ka-te-plagosur-rende-182189" }