Përplasje me armë në Kurbin, plagosen tre persona

Publikuar tek: aktualitet, më 14:05 11-04-2015 Përplasje me armë në Kurbin, plagosen tre persona

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Gorre të Kurbinit ku kanë mbetur të plagosur tre persona nga një përplasje  me armë.

Tre shtetasit Ardit Zela 20 vjeç, Agim Zela 55 vjeç të dy banues në Mamurras dhe Besnik Vata 55 vjeç janë dërguar menjëherë në spitalin e traumas në kryeqytet. Nuk dihet akoma gjendja shëndetësore e tre personave të plagosur. Ende kanë mbetur të pazbuluara motivet ose rrethanat e ngjarjes. Policia ka nisur hetimet në vendin e ngjarjes për të zbuluar më tej detajet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Avokati Gjokutaj: Tenderi që akuzohet Mziu nuk është realizuar asnjëherë, do apelojmë vendimin
Liqeni i Fierzës ndotet nga mbetjet plastike »
Article Logic
Execution time: 0.011566877365112
array(1) { ["section"]=> string(53) "perplasje-me-arme-ne-kurbin-plagosen-tre-persona-8444" }