Përplasje me armë zjarri në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:28 18-10-2017 Përplasje me armë zjarri në Tiranë

Raportohet për të shtëna me armë zjarri në Tiranë.

Një përplasje me armë zjarri raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në rrugën “Mujo Ulqinaku” në kryeqytet.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pas konfliktit mes dy shoferëve. Sakaq policia ka mbërritur në vendngjarje ku edhe janë gjetur dy gëzhoja. Nuk raportohet për persona të lënduar.

Vijon puna për identifikimin e personave të përfshirë në përplasjen me armë si dhe kapjen e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Dosja Habilaj”: Ja të gjitha nofkat që përdorte grupi i trafikut të drogës
Ekspozitë ndërgjegjësuese për shëtitoren e Bunës, banorët ngulin këmbë: Të ndalet projekti Bypass-it »
Article Logic
Execution time: 0.012454986572266
array(1) { ["section"]=> string(40) "perplasje-me-arme-zjarri-ne-tirane-96371" }