Përplasje me thika e të rinjve në Elbasan, disa të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 21:58 26-05-2017 Përplasje me thika e të rinjve në Elbasan, disa të plagosur

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Elbasanit ku disa të rinj janë konfliktuar mes tyre me mjete të forta dhe thika.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00 të mbrëmjes në lagjen “Vullnetari”. Në konflikt janë përfshirë disa dhjetra persona.

Bëhet me dije se ka edhs disa të plagosur, të cilët janë shoqëruar në spitalin Kirurgjik të këtij qyteti. Ndërkohë Policia e Elbasanit ka nisur hetimet dhe pritet të japë detaje në vijim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deklarata e befasuese: Më telefonin në orën 12 të natës, a jam në listë për deputetë
Kapen 500 kg kanabis në një banesë në Tiranë, shoqërohen pronarët »
Article Logic
Execution time: 0.012609958648682
array(1) { ["section"]=> string(64) "perplasje-me-thika-e-te-rinjve-ne-elbasan-disa-te-plagosur-80117" }