Përplasje mes Gjebreas, Grabockës dhe Vejsiut? Alketa 'thyen' heshtjen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:56 09-12-2019 Përplasje mes Gjebreas, Grabockës dhe Vejsiut? Alketa 'thyen' heshtjen Ardit Gjebrea, Aketa Vejsiu dhe Vera Grabocka

Këtë vit dy festivalet më të mëdha, traditë e fundivitit, 'Kënga Magjike' dhe festivali i RTSH mbajnë firmën e Ardit Gjebreas dhe dyshes së njohur Grabocka-Vejsiu.

Kjo ndarje e tillë, kohët e fundit u bë edhe burim komentesh dhe supozimesh se mes producentëve të njohur kishte përplasje dhe konflike.

Por një postim i fundit i Alketa Vejsiut ka shuar zërat për një sherr të mundshëm.

Moderatorja përmes disa fotove nga pallati i Kongreseve, teksa ndjek 'Këngën Magjike', shkruan:

'Dje ne Festivalin Kenga Magjike! 
Gjithmone jam ulur ne kete salle per te duartrokitur muziken shqiptare!', shkruan Vejsiu.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02460503578186
array(1) { ["section"]=> string(73) "perplasje-mes-gjebreas-grabockes-dhe-vejsiut-alketa-thyen-heshtjen-188837" }