Përplasje në Kukës, militantët e opozitës çajnë kordonin e policisë, lëndohet gruaja e Havzi Nelës

Publikuar tek: aktualitet, më 18:15 25-06-2019 Përplasje në Kukës, militantët e opozitës çajnë kordonin e policisë, lëndohet gruaja e Havzi Nelës

Është tensionuar situata në protestën e militantëve të opozitës në Kukës.

Protestuesit, të cilët i kanë bërë pritë kryeministrit Edi Rama, kanë çarë kordonin e policisë dhe janë përplasur me këta të fundit.

Nga përplasja është lënduar gruaja e Havzi Nelës, e cila është rrëzuar në tokë.

Menjëherë i kanë ardhur në ndihmë disa punonjës së policisë dhe disa qytetarë, të cilët janë munduar ta ngrejnë në këmbë.

jkhkl.jpg

hgfhk.jpg

gjkhj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18057584762573
array(1) { ["section"]=> string(103) "perplasje-ne-kukes-militantet-e-opozites-cajne-kordonin-e-policise-lendohet-gruaja-e-havzi-neles-169724" }