Përplasje në Shkodër, militantë të opozitës thyejnë derën e KZAZ-së dhe i vënë zjarrin shkollës (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:48 18-06-2019 Përplasje në Shkodër, militantë të opozitës thyejnë derën e KZAZ-së dhe i vënë zjarrin shkollës (Video) TENSIONE NE kzaz5 NE sHKODER

Gjatë mbasdites së sotme është raportuar për tensione në shkollën e mesme të gjuhëve të huaja ‘Shejnaze Juka’ në Shkodër në KZAZ-në numër 3.

Mësohet se punonjësit e bashkisë dhe militantë të PD-së, janë përplasur me policinë duke tentuar të marrin materialet zgjedhore. 

Ata janë futur me forcë në ambjentet e shkollës ku kanë thyer xhamat dhe kanë tentuar t’i vendosin zjarrin.   

SSSSSSS.jpg

spahija.jpg

tensione.jpg

logoo.jpg 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069129467010498
array(1) { ["section"]=> string(101) "perplasje-ne-shkoder-militante-te-opozites-thyejne-deren-e-kzaz-se-dhe-i-vene-zjarrin-shkolles-168761" }