Përqafimi i ngrohtë i fëmijës së zbathur në borë, ka një arsye që emocionon (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:51 09-01-2017

Sulejman Rustemi është anëtar i Këshillit Bashkiak të qytetit të Kavajës.

Sot ka gjetur kohën për të shkuar te familjet e varfra të komunitetit rom në periferi të qytetit. Nën nismën “Nda Kafshatën”, Rustemi u ka kërkuar të gjithëve që në këto ditë të ftohta të ndihmojnë sado pak në përmirësimin e jetës së kujtdo.

Ai ka cuar në këtë zonë disa batanije, që pjestarët e këtij komuniteti, të mos e ndjejnë të ftohtin. Dhe në gjithë videon e filmuar, përqafimi i gëzuar i fëmijës që vrapon zbathur nga gëzimi, duket se I ka emocionuar të gjithë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Endacaku që vdiq në Sarandë, jetimi i kualifikuar si gurëgdhendës…Shtet i mjerë”. Shpërthimi i aktivistit (HISTORIA E PLOTË)
Elvis Rroshi ankimon në Kushtetuese vendimin e KQZ-së për heqjen e mandatit si kryebashkiak i Kavajës »
Article Logic
Execution time: 0.010952949523926
array(1) { ["section"]=> string(86) "perqafimi-i-ngrohte-i-femijes-se-zbathur-ne-bore-ka-nje-arsye-qe-emocionon-video-65007" }