Përqafuar me vajzën, Hajdari uron 1 Qershorin: Ju jeni arsyeja që luftojmë çdo ditë për një Shqipëri më të mirë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:36 01-06-2020 Përqafuar me vajzën, Hajdari uron 1 Qershorin:  Ju jeni arsyeja që luftojmë çdo ditë për një Shqipëri më të mirë

Deputetja e opozitës parlamentare Rudina Hajdari ka uruar fëmijët për festën e 1 Qershorit, Ditën e Fëmijëve.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Hajdari ka publikuar një foto me vajën e saj, Sihana dhe ka uruar të gjithë fëmijët për festën e tyre.

Krahas fotos Hajdari ka shkruar ‘Ju jeni arsyeja që luftojmë çdo ditë për një Shqipëri më të mirë.’

“Gëzuar 1 Qershorin fëmijë. Ju dua shumë. Ju jeni arsyeja që luftojmë çdo ditë për një Shqipëri më të mirë,” shkruan Hajdari.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097060203552246
array(1) { ["section"]=> string(119) "perqafuar-me-vajzen-hajdari-uron-1-qershorin-ju-jeni-arsyeja-qe-luftojme-c-do-dite-pe-r-nje-shqipe-ri-me-te-mire-208582" }