Përsëritet ngjarja e rëndë, një tjetër grua vetëhelmohet me fostoksinë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:55 09-04-2018 Përsëritet ngjarja e rëndë, një tjetër grua vetëhelmohet me fostoksinë Foto ilustruese

Një grua në Progër të Korçës është vetëhëlmuar me fostoksinë.

Gruaja është e moshës 37 vjeçare dhe është vetëhelmuar në banesën e saj. Polica sqaron se gruaja ndodhet në spital dhe është në gjendje të rënduar shëndetësore. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë.

Ndërkohë që kujtojmë se pak ditë më parë një tjetër grua u vetëhelmua me fostoksinë.

Njoftimi i policise:

Më datë 08.04.2018, në fshatin Progër, në banesë është vetëhelmuar me fostoksinë shtetësia B.SH, vjeç 37, e cila ndodhet në spital në gjendje të rëndë. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë. Nenet 99 e 22 të Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përmbyset autobusi me pasagjerë në Elbasan, disa të plagosur
Komisioner apo hotelier? Besnik Dervishi zapton perlën turistike të Shqipërisë, përfiton 4 700 m2 në Drimadhes »
Article Logic
Execution time: 0.012542009353638
array(1) { ["section"]=> string(76) "perseritet-ngjarja-e-rende-nje-tjeter-grua-vetehelmohet-me-fostoksine-116260" }