“Përshëndetje k**va”, Bleona Qereti kërkesë urgjente Rozana Radit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:16 16-03-2017 “Përshëndetje k**va”, Bleona Qereti kërkesë urgjente Rozana Radit

“Përshëndetje k**va”, ky ka qenë mbishkrimi i bluzës së këngëtares Rozana Radi që ka tërhequr vëmndjen e të gjithëve dhe është komentuar nga mjaft qytetarë.

Por, është Bleona Qereti këngëtarja që nuk e ka kaluar thjeshtë me një koment, por i ka shkruar Rozanës dhe i kërkon me urgjencë një bluzë të ngjashme për vete.

“Më duhet urgjent një bluzë si e jotja” shkruan Bleona.

Menjëherë i përgjigjet Rozana “Ta nis direkt zemra, më nis adresën”. 

rozana_r2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021399021148682
array(1) { ["section"]=> string(67) "pershendetje-k-va-bleona-qereti-kerkese-urgjente-rozana-radit-72116" }