Persona të armatosur hapin zjarr në xhaminë me 100 mijë besimtarë

Publikuar tek: bota, më 07:24 07-07-2016 Persona të armatosur hapin zjarr në xhaminë me 100 mijë besimtarë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bangladesh ku disa persona të armatosur kanë hapur zjarr ndaj besimtarëve në xhami.

Ngjarja ka ndodhur 100 metra në verilindje të Dakës dhe për pasojë ka mbetur i vrarë 1 polic, 1 besimtar si dhe janë plagosur së paku 5 persona.

Në xhami ndodheshin 100 mijë besimtarë ndërsa ende nuk janë të qarta motivet dhe rrethanat e krimit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Restorant vetëm për nudistët (Foto +18)
24 vjeçari i rrëmben nënës vajzën 4 vjeçare, skena rregjistrohet nga kamerat e dyqanit (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01016902923584
array(1) { ["section"]=> string(71) "persona-te-armatosur-hapin-zjarr-ne-xhamine-me-100-mije-besimtare-45800" }