Persona të maskuar grabisin farmacinë në kryeqytet

Publikuar tek: aktualitet, më 19:48 25-03-2017 Persona të maskuar grabisin farmacinë në kryeqytet ilustruese

Persona të maskuar kanë grabitur një farmaci te “Rruga e Kavajës” në Tiranë.

Burime nga policia bëjnë me dije se fillimisht autorët kërcënuan farmacisten pastaj morën rreth 15000 lekë të xhiros ditore dhe u larguan. Sipas policisë dyshohet se personat kanë qenë të armatosur.

Policia arriti në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe arrestimin e autorëve. (vijon)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet se kush është politikani shqiptar që punësoi izraelitin me “pajisjen e dyshimtë” dhe sa e pagoi
Grabitja 3.2 milion dollarëshe në Rinas, Prokuroria mbyll hetimet: Në gjykatë 6 punonjësit e kompanisë së sigurimit (DETAJET) »
Article Logic
Execution time: 0.011315822601318
array(1) { ["section"]=> string(56) "persona-te-maskuar-grabisin-farmacine-ne-kryeqytet-73126" }