Personat që bëjnë këtë gjë, bëjnë gjithashtu më shumë seks se të tjerët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:39 21-04-2016 Personat që bëjnë këtë gjë, bëjnë gjithashtu më shumë seks se të tjerët

Një studim i ri nga “Millennial Sex Survey by SKYN Condoms”, ka treguar se tymuesit e marijuanës kanë një rerformancë më të lartë seksuale.

“Personat që përdorin marijuanë kanë tendencën të kryejnë më shumë seks, të kenë partner më seksi dhe kanë një koefidencë të lartë në çift”, thuhet në studim.

Sipas të dhënave të analizuara 14 për qind e përdoruesve të marijuanës kryejnë seks më shumë se një herë në ditë, krahasuar me 5 për qind të personave që nuk tymosin.

Por sipas të njëjtit studim, 44 për qind e përdoruesve të marijuanës e humbin virgjërinë në moshë më të hershme se jo-përdoruesit ndërsa 48 për qind e përdoruesve nuk preferojnë të përdorin mjete mbrojtëse.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022986173629761
array(1) { ["section"]=> string(76) "personat-qe-bejne-kete-gje-bejne-gjithashtu-me-shume-seks-se-te-tjeret-38285" }