Personazhe të njohur ja mbathin nga Tirana, ja ku gjenden këtë 3 janar 2016 (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:24 03-01-2016 Personazhe të njohur ja mbathin nga Tirana, ja ku gjenden këtë 3 janar 2016 (FOTOT)

Personazhe të njohur në media e publik, kanë braktisur Tiranën në këtë fillim viti të ri. Ata kanë mbajtur frymën kryesisht jashtë Shqipërisë, me përjashtim të Drini Zeqos i cili ka zgjedhur bardhësinë e borës së Dardhës, fshatit turistik në Korçë.

Gazetarja Iva Tiço ka zgjedhur Turqinë nga ku ka postuar edhe një foto me macen ndërsa shkruan për gjurmët.

Aulona Musta, së bashku me bashkëshortin dhe fëmijën e saj, ka zgjedhur Greqinë për të nisur këtë vit, e ndërsa avokatja seksi Arnida Çapi prej ditësh gjendet në rrugët e San Franciscos duke ndarë me ndjekësit çdo moment.

Aktori i njohur Romir Zalla, së bashku me familjen gjenden në Ohër, kurse këngëtarja Juliana Pasha dhe bashkëshorti i saj shijojnë dëborën e Prishtinës.

Edhe këngëtarja Olta Boka ka zgjedhur Gjakovën e bukur në ditën e tretë të Vitit të Ri.

Sikurse edhe Olti Curri që nuk i ka kaluar kufijtë shqiptarë pasi ka zgjedhur kryeqytetin e dytë të Shqipërisë, Prishtinën. Opinionisti ka postuar edhe një video ku ndan momentet e dëborës së parë në kryeqytet.

{gallery}3janar{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097019672393799
array(1) { ["section"]=> string(86) "personazhe-te-njohur-ja-mbathin-nga-tirana-ja-ku-gjenden-kete-3-janar-2016-fotot-29059" }