Personazhet në “Top 5”, si të veshur më bukur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:46 18-02-2015 Personazhet  në “Top 5”,  si  të veshur më bukur

Këta janë përsonazhet që qëndrojnë në “Top 5’ të listës së renditur nga revista  “Glamour” si personazhet e veshur më bukur gjatë kësaj jave.

Dakota Johnson është protagoniste e këtyre ditëve jo vetëm në filmin “Fiffty Shades of Grey” por edhe si kryesuese e personazheve të veshur më bukur.

 

Kiernan Shipka është e dyta në listën “Top 5” me fustanin e saj të zi dhe lule jeshile.

 

Pas saj vjen Rihanna. Këngëtarja na ka mahnitur me këtë look të kohëve të fundit. Gjithnjë e veshur me të gjera por kaq tërheqëse dhe sharmante për publikun.

 

E katërta renditet Beoynce . Edhe veshja e saj në pamje të parë duket mëse normale por ato ngjyra I kanë dhënë vërtet jetë Divës së skenave Botërore.

 

Victoria Beckam është ajo që nuk mund kurrsesi t’I mungonte kësaj liste. E veshur në të zeza, Victoria duket mjaft elegante mes dëborës së akullt.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0099170207977295
array(1) { ["section"]=> string(47) "personazhet-ne-top-5-si-te-veshur-me-bukur-3748" }