Personazhi i njohur i showbiz-it shqiptar transformohet, s’do ta besoni se kush (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:39 29-09-2016

Personazhi i njohur i showbiz-it shqiptar transformohet por s’do ta besoni se kush. Në një grua të moshuar, me rrudha, me flokë me thinja dhe veshje përshtatur sipas moshës, Roza Lati ka bërë transformimin e madh që i ka habitur të gjithë. Shikoni këtë video…a mund ta besoni se është Roza?!

 rozalatiok.jpg

Roza Lati

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.045071125030518
array(1) { ["section"]=> string(90) "personazhi-i-njohur-i-showbiz-it-shqiptar-transformohet-s-do-ta-besoni-se-kush-video-54460" }