Personazhi i showbiz e tepron keq, monton foton e saj me bikini krah të shenjtës Nënë Terezë dhe ja se ç'shkruan

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:15 05-09-2016 Personazhi i showbiz e tepron keq, monton foton e saj me bikini krah të shenjtës Nënë Terezë dhe ja se ç'shkruan

Dashur-padashur ajo ka hyrë në showbizin shqiptar për shkak të atyre që thotë, shkruan e poston. Por këtë herë Linda Morina e ka tepruar së tepërmi.

Në mënyrë krejt qesharake dhe aspak domethënëse ajo ka bërë bashkë një foto të sajën me bikini krah shenjtores Nënë Tereza ndërsa përmes një shqipeje skandaloze ka shkruar:

“Nan terrez edhe pse sot nuk je e xhall nmesin ton na xhithmon kem met kujtu skena met harru , hala mhahet flia jote
Dashamirsit tane asteniher skan me vdek emrat tone kan mu kujtu me shekuj tetan , na jemi femra te guximshme e kemi deshmu dhe tregu veten . shihemi nboten tjeter Mamush”.

liii.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042388916015625
array(1) { ["section"]=> string(117) "personazhi-i-showbiz-e-tepron-keq-monton-foton-e-saj-me-bikini-krah-te-shenjtes-nene-tereze-dhe-ja-se-c-shkruan-51943" }