Përtej imazhit të Princeshës së ardhshme, kush është Meghan Markle, ylli i pornografisë dhe skenat e nxehta të seksit

Publikuar tek: bota, më 17:51 28-11-2017 Përtej imazhit të Princeshës së ardhshme, kush është Meghan Markle, ylli i pornografisë dhe skenat e nxehta të seksit

Princy Harry dhe Meghan Markle ditën e djeshme deklaruan zyrtarisht fejesën e tyre. Mirëpo siç u kuptua, Meghan nuk është e panjohur për publikun, ajo është një nga aktoret më të njohura amerikane. Ndësra shumica e kujtojnë në rolin e filmit ‘Suits’.

Si një princeshë e ardhshme Markle, tashmë do i duhet të bëjë një jetë krejt ndryshe në familjen mbretërore britanike.

Mirëpo, kjo do të jetë paksa e vështirë për të fshirë “anën e errët” të kaluarës së saj.

Në seritë e filmit ‘Suits’ Meghan ka realizuar skena mjaft erotike. Në serinë ‘Beverly Hills 90210’, personazhi i saj Wendy, i ofron një mashkulli seks oral në makinë.

Ndërsa skena seksi mes dy dollapëve është një nga më të njohurat e saj. Sakaq, princesha e ardhshme është edhe një nga yjet në faqen pornografike ‘Pornhub’.

90210-861598.jpg

aaa_1511876044-4942224.jpg

 

what-will-prince-harry-say-meghan-markle-in-saucy-sex-scene-in-beverly-hills-90210-revamp-4.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Majku i Çmendur do lëshohet me një raketë me avull në atmosferë për të provuar se Toka është e sheshtë
Test i ri raketor nga Koreja e Veriut »
Article Logic
Execution time: 0.0118248462677
array(1) { ["section"]=> string(122) "pertej-imazhit-te-princeshes-se-ardhshme-kush-eshte-meghan-markle-ylli-i-pornografise-dhe-skenat-e-nxehta-te-seksit-101122" }