Përveç premtimeve Rama ka dhe një “këshillë” për qytetarët e Rrëshenit: Kujdes frigoriferin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:39 31-05-2017 Përveç premtimeve Rama ka dhe një “këshillë” për qytetarët e Rrëshenit: Kujdes frigoriferin

Kryeministri Rama në ditën e sotme ishte në një miting elektoral në zonën e Mirditës nga ku si zakonisht foli për arritjet e qeverisë së tij, por edhe për objektivat në 4 vjeçarin ardhshëm.

Por e kthyer në traditë tashmë në fjalimet e kreut të PS-së, Rama nuk mungojnë edhe batuatat apo momentet gazmore, një i tillë nuk kishte sesi të mungonte as në takimin e PS-sw në Rrëshen. Rama nga Rrësheni në mbyllje të fjalimit të tij më humor u tha qytetarëve të kenë kujdes se mos u del dhe në frigorifer se në televizor e kanë tërë ditën.

“Kisha shumë për të thënë por ju të gjithë ditën në televizor më keni.  Kini kujdes frigoriferin se mos u dal dhe aty unë prapë”, tha Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010545015335083
array(1) { ["section"]=> string(94) "pervec-premtimeve-rama-ka-dhe-nje-keshille-per-qytetaret-e-rreshenit-kujdes-frigoriferin-80711" }