Përvëluese në këto ditë të acarta, Oriola Marashi poston FOTON ‘hot’ dhe mbulon gjoksin me njërën dorë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:19 26-02-2018 Përvëluese në këto ditë të acarta, Oriola Marashi poston FOTON ‘hot’ dhe mbulon gjoksin me njërën dorë

Oriola Marashi është kthyer në një prej vajzave më të përfolura të showbiz-it shqiptar.

Bukuroshja e cila është bërë pjesë e grupit të njohur OTR me lider reperin Noizy, provokon vazhdimisht me foto “hot” dhe tejet sensuale.

Së fundmi, modelja dhe sopranoja Oriola Marashi ka postuar një foto, ku shfaqet shumë sexy, me një veshje ngjyrë floriri, ndërsa sytë detyrimisht të shkojnë te pjesa e gjoksit, pasi bukuroshja njërën anë të gjoksit e mbulon me dorë.

Kjo foto është komentuar shumë nga fansat e saj, ndërsa nxjerr në pah linjat e saj perfekte dhe bukurinë krejt natyrale.


 lll-6_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Godet sërish Samsung, sjell në treg Galaxy S9 dhe S9 Plus (RISITË)
Akademia DHI për një rezultat të shkëlqyer, kjo është METODA më e fundit e mbjelljes së flokëve »
Article Logic
Execution time: 0.011269092559814
array(1) { ["section"]=> string(106) "perveluese-ne-keto-dite-te-acarta-oriola-marashi-poston-foton-hot-dhe-mbulon-gjoksin-me-njeren-dore-111491" }