Përvjetori i gjen në karantinë, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj marrin vendimin e papritur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:36 04-04-2020 Përvjetori i gjen në karantinë, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj marrin vendimin e papritur

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të bukur të showbiz-it shqiptar.

Dita e djeshme për ishte shumë e veçantë, pasi shënonte përvjetorin e njohjes.

Mirëpo, planet e çiftit nuk kanë shkuar siç duhet për shkak të emergjencës së Covid-19 në mbarë botën.

Duket se Eni dhe Genci kishin planifikuar që këtë ditë speciale ta festonin me njëri-tjetrin në Maltë.

Megjithatë, ata janë detyruar të festojnë në mënyrë të papritur në karantinë. Ndërsa nuk ka munguar edhe një urim romantik nga e Gencit në rrjetet sociale.

‘E planifikuam në Maltë, përfunduam në karantinë. Jeta ndonjëherë hedh mbi ne dallgë e stuhi, por veçse për të na forcuar më shumë. Urime ditën e tretë të prillit, ditën që na bëri bashkë’, shkruan ai dedikuar Enit.

Kujtojmë që në shkurt të vitit që lamë pas, Eni i tha ‘Po’ partnerit pas propozimit të tij fantastik.

91528763_2131429477003592_2426868445813238746_n.jpg480x480.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020823955535889
array(1) { ["section"]=> string(92) "pervjetori-i-gjen-ne-karantine-eni-koci-dhe-genc-prelvukaj-marrin-vendimin-e-papritur-201280" }