Përzgjidhen emrat për KLP dhe KLGJ, reagon Ulsi Manja: Reflektojnë nivelin intelektual që ka Shqipëria

Publikuar tek: politike, më 21:47 05-02-2018 Përzgjidhen emrat për KLP dhe KLGJ, reagon Ulsi Manja: Reflektojnë nivelin intelektual që ka Shqipëria

Ditën e sotme u hodh shorti për kandidatët për KLP dhe KLGJ. 

Kryetari i Komisionit të Ligjeve Ulsi Manja, i ftuar në Ora News, ka folur për kandidatët e KLP/KLGJ duke i cilësuar si personat që reflektojnë nivelin e kapacitetit intelektual që ka Shqipëria.

Sakaq, Manja ka akuzuar opozitën se ka hedhur baltë mbi kandidatët për të delegjetimuar procesin. Sipas Manjës Kuvendi i Shqipërisë tashmë e ka përmbushur detyrimin e tij kushtetues.

“Në fakt, gjërat janë shumë të qarta, sepse ata që e kanë kundërshtuar procesin janë opozita. Veprimet e opozitës na japin të drejtë ne”- shprehet Manja. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012073993682861
array(1) { ["section"]=> string(107) "perzgjidhen-emrat-per-klp-dhe-klgj-reagon-ulsi-manja-reflektojne-nivelin-intelektual-qe-ka-shqiperia-109254" }