Pesë gjyqtarë të larguar nga drejtësia kërkojnë rrogat dhe pensionin e zyrtarit

Publikuar tek: aktualitet, më 11:03 19-12-2019 Pesë gjyqtarë të larguar nga drejtësia kërkojnë rrogat dhe pensionin e zyrtarit

Pesë anëtarë të Gjykatës së Lartë të larguar nga sistemi kërkojnë rrogat dhe pensionin e zyrtarit.

Mësohet se ata kanë paraqitur kërkesën pranë Këshillit të Lartë Gjyqësor, ndërkohë ky i fundit nuk ka shprehur ende një vlerësim.

Anëtarët që kërkojnë rrogat dhe pensionin e zyrtarit:

Xhezai Zaganjori

Tom Ndreca

Mirela Fana

Shkëlzen Selimi

Artan Zeneli

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTOT/ Aksioni per depozitat e ujit, vetëm në një pallat hiqen 17 depozita 1 mijë litroshe
Rama sot në Itali, merr pjesë në Forumin Rajonal të vendeve të Europës Qëndrore e Jugore »
Article Logic
Execution time: 0.0085539817810059
array(1) { ["section"]=> string(86) "pese-gjyqtare-te-larguar-nga-drejtesia-kerkojne-rrogat-dhe-pensionin-e-zyrtarit-189827" }