Pesë mikeshat e njohura të ekranit për jetë nate, por një person ju prish terezinë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:09 14-07-2016 Pesë mikeshat e njohura të ekranit për jetë nate, por një person ju prish terezinë (FOTO)

Nuk e kanë të parën herë që pesë mikeshat e njohura të ekranit dalin për jetë nate. Iris Luarasi, Fiori Dardha, Desada Metaj dhe Elona Meço. ''Disa pozojnë dhe disa i bëjnë fotot'', shkruan Luarasi.

Por mes qejfit, një person ju prish terezinë. Ai ndodhet pas tyre, duke ju prishur kompozimin e fotos që kanë publikuar. Dhe çfarë ndodh në këtë rast? Asgjë. Vajzat me etikë nuk i thonë aspak të largohet, por në ''Photoshop'' largohet me lezet. Tani po...të gjitha bashkë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja kush është moderatori më i ri lajmeve në Top Channel (Foto)
Nusja e Jozefina Topallit një “bombë”, ekspozon superformat (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.0080561637878418
array(1) { ["section"]=> string(92) "pese-mikeshat-e-njohura-te-ekranit-per-jete-nate-por-nje-person-ju-prish-terezine-foto-46520" }