PESË ORË në mbledhjen e kryesisë, Fatmir Xhafaj me superlativa: Më e mira e viteve të fundit

Publikuar tek: politike, më 18:20 17-07-2019 PESË ORË në mbledhjen e kryesisë, Fatmir Xhafaj me superlativa: Më e mira e viteve të fundit Fatmir Xhafaj

Ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj zbulon detaje nga mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste që zgjati mëse pesë orë.

Xhafaj thotë se përmbajtja dhe mënyra e debatit nga diskutantët ishte një konfirmim për vlerat demokratike të institucioneve të PS-së,.

“Sot zhvilluam një mbledhje kryesie. Zgjati si rrallëherë, plot 5 orë! Përmbajtja dhe mënyra e debatit të zhvilluar - një konfirmim i vlerave demokratike të institucioneve të Partisë Socialiste. Realizëm, përgjegjshmëri në vlerësimin e situatës dhe për rrugën që do ecim, nga të gjithë diskutantët. Çdo gjë në interes të vendit dhe në shërbim të njerëzve. Ishte një ndër mbledhjet më të mira të viteve të fundit në këtë lloj formati. PS mbetet një vlerë e çmuar demokracie, stabiliteti e reformimi në këtë vend”, shkruan Xhafaj në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0245680809021
array(1) { ["section"]=> string(96) "pese-ore-ne-mbledhjen-e-kryesise-fatmir-xhafaj-zbulon-detaje-cdo-gje-ne-interes-te-vendit-172520" }