Pesë viktima dhe 127 raste të reja me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut

Publikuar tek: aktualitet, më 13:55 25-08-2020 Pesë viktima dhe 127 raste të reja me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut

Pesë persona e kanë humbur jetën në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve të fundit.

Nga 1768 persona të testuar si të dyshuar me Covid, kanë rezultuar pozitivë 127 prej tyre.

Më shumë raste të reja ka në Shkup-38, Kumanovë-23, Dibër-1, Stip-3, Prilep-15, Tetovë-8, Strugë-2, Veles-5, Manastir-1, Ohër-1, Kavadarci-1, Gostivar-12, Strumica- 1, Probistip-3, Pehchevo-2, Berovo-3, Vinica-1, Delchevo-3, Sveti Nikole-3, Negotino-1.

Kujtojmë që deri më tani në Maqedoninë e Veriut e kanë humbur jetën 573 persona, ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve ka shkuar në 13,799.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkuan për t'i shembur shtëpinë te Vasil Shanto, i moshuari hipën në tarracë dhe godet policët me tjegulla (VIDEO)
Përplaset BMW-ja me Land Rover-in, trafik i rënduar në aksin Fier-Lushnje (FOTO-VIDEO NGA VENDNGJARJA) »
Article Logic
Execution time: 0.012547969818115
array(1) { ["section"]=> string(101) "pese-viktima-dhe-127-raste-te-reja-me-covid-19-gjate-24-oreve-te-fundit-ne-maqedonine-e-veriut-218192" }