Pesëvjeçari vishet si superhero për t'u kujdesur për macen e humbur

Publikuar tek: bota, më 22:06 24-10-2017 Pesëvjeçari vishet si superhero për t'u kujdesur për macen e humbur

Djali është pesë vjeç. Ai shkon për të ndihmuar macen e pastrehë në shtëpinë e hallës së tij Kris. Kris ka shpëtuar një mace nga një strehimore, të cilës i ka vendosur emra të ndryshëm.

Një ditë, ajo mori një macok të ri, Bug, i cili thjesht nuk donte të bashkëpunonte kur vinte vaksinimi dhe steriliteti. Ata bënë gjithçka ... derisa vunë re se Shoni kishte krijuar një lidhje të menjëhershme me një mace. Djali përkujdeset për të çdo ditë, e kështu kalonte një pjesë të kohës, ndaj ata vendosen ta marrin ne shtepi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Paralajmëron Erdogan: Ja çfarë e pret Evropën
Rusia vendos veton për rezolutën për armët kimike në Siri »
Article Logic
Execution time: 0.0092649459838867
array(1) { ["section"]=> string(73) "pesevjecari-vishet-si-superhero-per-t-u-kujdesur-per-macen-e-humbur-97093" }