Peshkatarët filmojnë diskun fluturues që ndiqet nga avionët luftarakë (Video)

Publikuar tek: bota, më 15:15 21-04-2016

Një video e përhapur në internet është duket se ka ndarë mijëra njerëz në ata që besojnë dhe skeptikëve të “UFO”-ve.

Në video duken dy peshkatarë të tmerruar nga dy avionë luftarakë që fluturojnë shumë ulët në det të hapur, më pas peshkatari që filmon e kthen kamerën nga krahu tjetër ku duket një diks fluturues që zhytet menjëherë në det.

asdasdassssssas333.jpg

Një helikopter afrohet pranë varkës së peshkatarëve dhe mesa duket u bëjnë thirrje që të largohen. Vërtetësia e videos është e diskutueshme, ndaj gjykoni vetë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Stërmbesa e Mbretëreshës së Anglisë, konkurrente e fortë për fronin (Foto)
Zbulohet tuneli më i gjatë i drogës në histori, i pajisur me ashensor, shina dhe sistem ventilimi »
Article Logic
Execution time: 0.011429786682129
array(1) { ["section"]=> string(81) "peshkataret-filmojne-diskun-fluturues-qe-ndiqet-nga-avionet-luftarake-video-38277" }