Peshkatari hedh grepin te “Don Bosko” dhe diçka kap (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:57 25-04-2016 Peshkatari hedh grepin te “Don Bosko” dhe diçka kap (Video)

Përmbytjet në Tiranë pas një dite në ngarkuar me rreshje shiu duket se i kanë kthyer parqet në mini-liqene ndërsa rrugët në lumenj.

Një situatë e tillë nuk ka shkuar pa u shfrytëzuar nga peshkatarët vendas, një prej të cilëve ka marrë menjëherë kallamin për të peshkuar. E mesa duket në videon e ngarkuar nga "Pro Fishing Albania" ai qëllon me fat:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090091228485107
array(1) { ["section"]=> string(61) "peshkatari-hedh-grepin-te-don-bosko-dhe-dicka-kap-video-38662" }