Peshkonte me korent në lumë, humb jetën 14-vjeçari në Erzen

Publikuar tek: aktualitet, më 12:44 17-04-2017 Peshkonte me korent në lumë, humb jetën 14-vjeçari në Erzen

Një i mitur ka humbur jetën aksidentalisht, teksa po peshkonte në lumin Erzen.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e njohur si Pical në Tiranë.

Viktima është një 14-vjeçar dhe sipas të dhënave paraprake po peshkonte bashkë me dy kushurinjtë e tij me korent.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet, ndërsa për dy kushërinjtë po hetohen për veprën penale “peshkim i paligjshëm”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 2 policë pezullohen, 4 të tjerë masë të rëndë disiplinore, policia sqaron arratisjen e bujshme nga komisariati (DETAJE)
Videoskandali, pezullohet nga detyra oficeri i policisë së shtetit (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.010081052780151
array(1) { ["section"]=> string(64) "peshkonte-me-korent-ne-lume-humb-jeten-14-vjecari-ne-erzen-75451" }