Pësoi dëmtime në një fabrikë gazi, zbulohet shërimi i pabesueshëm i punëtorit (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 17:28 01-05-2019 Pësoi dëmtime në një fabrikë gazi, zbulohet shërimi i pabesueshëm i punëtorit (FOTO)

Një djalë 22-vjeçar me emrin Dean Beggs ishte viktim e një shpërthimi gazi në qytetin e Renfreëshire në Angli.

Ai kishtë pësuar djegie të rënda në fytyrë. Doktorët i thanë se me shumë mundësi ai nuk do të shërohej, por pas dy javësh në spital gjendja e tij ka ndryshuar komplet.

Pas shumë operacione plastike dhe me përdorim të kremrave çdo ditë shenjat e tij u zdukën dhe tani gjendja e tij është krejt e ndryshme. Ky ndryshim i plotë që i dha djaloshit 22-vjeçar një mundësi të dytë për të jetuar ka ngjallur shumë buzëqeshje në rrjetet sociale dhe përdoruesit e kanë uruar për shërimin e tij.

Tani djaloshi 22-vjeçar pritet që të rikthehet në shtepi dhe në jetën e tij.

59425941_2309784942602789_1005722405458411520_n.png

58961731_430683871076368_4995647367316242432_n.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01383900642395
array(1) { ["section"]=> string(88) "pesoi-demtime-ne-nje-fabrike-gazi-zbulohet-sherimi-i-pabesueshem-i-punetorit-foto-162577" }