Pëson atak në zemër gjatë fluturimit me avion aktorja e famshme e Hollivudit

Publikuar tek: bota, më 07:27 24-12-2016 Pëson atak në zemër gjatë fluturimit me avion aktorja e famshme e Hollivudit

Aktorja e njohur Carie Fisher e cila ka luajtur rolin e “Princeshës Lejla” në “Star Wars” ka pësuar një atak në zemër.

Sulmi në zemër për aktoren 60 vjeçare ndodhi gjatë një fluturimi me avion, pak para se avioni të ulej në pistë, në Los Angeles. Ajo është vendosur menjëherë nën kujdesin intensiv të mjekëve.

“Nëse do luteni për të do ishte mirë, mjekët po bëjnë punën dhe ne po presim”, tha vëllai i Fisher, raporton Entertaiment Tonight.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këshilli Sigurimit miraton rezolutën kundër kolonizimit izraelit të Palestinës, SHBA-ja abstenon
Nuk provohen akuzat, lirohen dy shqiptarët të dyshuar se do kryenin sulme terroriste në Gjermani »
Article Logic
Execution time: 0.020298957824707
array(1) { ["section"]=> string(82) "peson-atak-ne-zemer-gjate-fluturimit-me-avion-aktorja-e-famshme-e-hollivudit-63605" }