Peticion për Bashën: Të anulohet gara për kreun e PD, zgjedhjet janë të imponuara dhe përjashtuese

Publikuar tek: sport, më 10:24 13-07-2017 Peticion për Bashën: Të anulohet gara për kreun e PD, zgjedhjet janë të imponuara dhe përjashtuese

Është shpërndarë një tjetër peticion i firmosur nga anëtarësia e PD kundër garës për kryetarin e PD-së.

Këtë herë peticionin e ka organizuar Njësia 7 në Tiranë. Sipas tyre, zgjedhjet janë të imponuara, konfliktuale e përjashtuese dhe se rimëkëmbja e PD nuk arrihet me garë të hapur. 

PETICIONI: 

18.png

FIRMAT: 

4444.png6666666.png111111111111111111.png55555.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010411024093628
array(1) { ["section"]=> string(102) "peticion-per-bashen-te-anulohet-gara-per-kreun-e-pd-zgjedhjet-jane-te-imponuara-dhe-perjashtuese-85997" }