Petrit Vasili ka sot ditëlindjen, dedikimi i Kryemadhit: U bëre dhe ti si 25-vjeçarët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:59 19-05-2017 Petrit Vasili ka sot ditëlindjen, dedikimi i Kryemadhit: U bëre dhe ti si 25-vjeçarët

Është një ditë e veçantë për kreun e LSI-së, Petrit Vasili sepse ka sot ditëlindjen.

Urimet për të kanë qenë të shumta dhe një ndër ta është edhe dedikimi i nënkryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi.

Ajo i uron ditën e lindjes dhe e cilëson atë si të rinjtë që kandidojnë në listat për deputetë.

“Ky kryetari i LSI-së ka ditëlindjen sot!  Është bërë edhe ky 25 vjeç,si kandidatët në listat e LSI-së!  Prandaj edhe 100 vite të tjera dhe shumë suksese Petrit Vasili!”, shkruan Kryemadhi.

Edhe newsbomb.al i uron kryetarit Vasili edhe 100 vite të lumtura!  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071220397949219
array(1) { ["section"]=> string(89) "petrit-vasili-ka-sot-ditelindjen-dedikimi-i-kryemadhit-u-bere-dhe-ti-si-25-vjecaret-79211" }