Petrit Vasili nga “Loro Boriçi” bën Parashikimin: Ka ardhur dita të mos dalim pa pikë me Spanjën

Publikuar tek: sport, më 19:19 09-10-2016 Petrit Vasili nga “Loro Boriçi” bën Parashikimin: Ka ardhur dita të mos dalim pa pikë me Spanjën

Petrit Vasili, kryetar i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, por një tifoz i përhershëm në tribuna kur luan ekipi i tij i zemrës Tirana, është sot në Loro Boriçi dhe ka folur në mikrofonin e TVSH.

“Do isha jomodest nëse do të thosha që sna tremb emri i Spanjës.

Por nuk kemi qenë kurrë kaq afër nga ana profesionale. Sigurisht duhet të trembemi por jemi shumë herë më mirë se më parë.

Kam menduar që mos është dita e parë në historinë tonë me Spanjën që ne nuk do të dalim pa pikë” thotë Petrit Vasili për gazetarin Dëfrim Methasani për mikrofonin e TVSH.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.096555948257446
array(1) { ["section"]=> string(99) "petrit-vasili-nga-loro-borici-ben-parashikimin-ka-ardhur-dita-te-mos-dalim-pa-pike-me-spanjen-55613" }