Petrit Vasili s’përmbahet më me Ramën: Të diskutosh me të, si t’i japësh ilaçe një të vdekuri

Publikuar tek: politike, më 21:18 16-11-2019 Petrit Vasili s’përmbahet më me Ramën: Të diskutosh me të, si t’i japësh ilaçe një të vdekuri FotoArkive: Kryeministri Rama me Pterit Vasilin, kur PS ishte ne Qeveri me LSI

Ish-deputeti i LSI Petrit Vasili, në statusin e tij të fundit nuk është “kursyer” aspak në fjalorin që ka përdorur ndaj kryeministrit Edi Rama.

Vasili ka shkruar në profilin e tij zyrtar se Ramës i ka shteruar me kohë arsyerja, dhe sipas tij të flasësh me të është njëlloj sikur t’i japësh ilaçe një të vdekuri.

“Edi Rames i ka shterruar me kohe me vakt arsyeja.

Dhe të diskutosh me një njeri, që ka hequr dorë nga përdorimi i arsyes, është si t'i japësh ilaçe një të vdekuri!!”, shkruan Petrit Vasili, i cili prej kohësh në fakt nuk rezervohet më gjuhën ndaj Ramës.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02842116355896
array(1) { ["section"]=> string(98) "petrit-vasili-s-permbahet-me-me-ramen-te-diskutosh-me-te-si-t-i-japesh-ilace-nje-te-vdekuri-186132" }