Petrit Vasili: SMS ministrave dhe deputetëve të LSI, mos thoni më “Meta kryeministër”

Publikuar tek: barometri, më 08:19 14-03-2017 Petrit Vasili: SMS ministrave dhe deputetëve të LSI, mos thoni më “Meta kryeministër”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020637989044189
array(1) { ["section"]=> string(87) "petrit-vasili-sms-ministrave-dhe-deputeteve-te-lsi-mos-thoni-me-meta-kryeminister-71805" }