Petulla për mëngjes dhe e veshur sportive, kjo është e diela për tu patur zili e Jozefina Topallit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:37 16-07-2017 Petulla për mëngjes dhe e veshur sportive, kjo është e diela për tu patur zili e Jozefina Topallit (FOTO)

Fundjava është tërësisht private dhe janë ditë që kryesisht i dedikohet pushimit dhe relaskit me familjen, pavarësisht impenjimeve profesionale në jetën e përditshme.

E tillë është edhe për ish-kryeparlamentaren dhe deputeten e PD Jozefina Topalli.

Këtë fundjavë, Jozefina ka zgjedhur të pushojë në veri në një zonë malore, mes ajrit të pastër dhe natyrës, larg zhurmave dhe politikës.

Ajo shfaqet sportive teksa shëtit në një zonë malore, ndërsa për mëngjes na tregon se ka patur gatime të zonës, siç mund të jenë petullat me mjaltë.

Një mëngjes mjaft i kompletuar ky si për ditë relaksi, ditë e dielë… 

 

20106285_1370054909710576_6457250875160279154_n.jpg

 

20031786_1370066626376071_4248695880597273939_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071218013763428
array(1) { ["section"]=> string(108) "petulla-per-mengjes-dhe-e-veshur-sportive-kjo-eshte-e-diela-per-tu-patur-zili-e-jozefina-topallit-foto-86302" }