Pezullohen kërkimet për të mbijetuar në Itali, ja arsyeja e frikshme

Publikuar tek: bota, më 13:42 15-08-2018 Pezullohen kërkimet për të mbijetuar në Itali, ja arsyeja e frikshme Foto nga vendngjarja

Pezullohen kërkimet për të mbijetuar nën rrënojat e urës.

Shkak është bërë pasi pritet që një pjesë tjetër e urës të shembet.

Deri më tani numri i viktimave ka shkuar në 39 persona por pritet që ky numër të jetë më shumë se 50. Mes viktimave janë edhe dy shqiptarë, Marjus Djerri dhe  Edi Bokrina.

Rreth 15 të tjerë janë të plagosur dhe ndodhen në spital në gjendje të rëndë shëndetsore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011050939559937
array(1) { ["section"]=> string(74) "pezullohen-kerkimet-per-te-mbijetuar-ne-itali-ja-arsyeja-e-frikshme-131203" }