Pi urinën e qenit për të ripërtërirë lëkurën e saj, njihuni me vajzën e shumëpërfolur

Publikuar tek: bota, më 18:43 05-05-2019 Pi urinën e qenit për të ripërtërirë lëkurën e saj, njihuni me vajzën e shumëpërfolur

Ka shumë terapi alternative për kurimin e sëmundjeve të lëkurës, por një grua dietologe me emrin Joy McCarthy ka gjetur mënyrën më të çuditshme.

42-vjeçarja punon si dietologe dhe thotë se urina e qenëve ka materiale shumë të shëndetshme për kurimin dhe rilindjen e lëkurës.

Ajo madje del çdo ditë me qenin e saj dhe mbledh urinën e tij në një gotë ku e pi. Lajmi u dukë në fillim si ‘fake’ por dietologia vendosi që ta vërtetonte në kamera.

Të gjithë shikuesit ngelën me gojë të hapur dhe kanë reaguar ashpër në rrjetet sociale.

A do të përdornin një mënyrë kaq të rëndë për të rregulluar lëkurën tuaj?

59445095_2281176898876570_8907532193585168384_n.jpg

59534637_462631524479921_2365910751073271808_n.jpg

 

 

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012724876403809
array(1) { ["section"]=> string(91) "pi-urinen-e-qenit-per-te-riperterire-lekuren-e-saj-njihuni-me-vajzen-e-shumeperfolur-163065" }